Dnes je: Štvrtok 20.06.2024 |Meniny má: Valéria
Hu|Svk
O NASCENNIKVYBAVENIEGALERIAKONTAKT
VIVACITY GYM

Vybavenie

Ak chcete mať výborný pocit z dobrej kondície tak to môžete dosiahnuť u nás bez rozdielu veku alebo finančných možností. Vivacitygym Vám ponúka v plne klimatizovanej hale:

fitness stroje od nemeckej firmy GYM80, ktoré svojou perfektnou biomechanikou pohybu umožňujú precvičiť každý Váš sval rôznymi spôsobmi, kardio  trenažéry  Precor  od globálneho lídra  z USA, ktorý viac ako 3 desaťročia ponúka fitness zariadenia pre efektívne cvičenie s dôrazom na plynulý a prirodzený pohyb. Kardio trenažéry sú naviac vybavené integrovanými cardio-cinema TV obrazovkami.

prístroj InBody 230 ako jeden z najnovších a najpresnejších analyzátorov zloženia ľudského tela na svetovom trhu. Dokáže okrem Vašej presnej hmotnosti zistiť aj presné množstvo Vášho kostrového svalstva, presné množstvo tuku vo Vašom organizme a jeho rozloženie, množstvo kostí a zadržanej vody v tele, zhodnotí vyváženosť postavy, odmeria množstvo minerálov a kalcia v tele a ich presné proporcionálne rozloženie.

Informácie zistené pomocou prístroja InBody 230 ocenia ľudia všetkých vekových kategórii,  jeho  výsledky   Vám významne uľahčia cestu ku zdravému spôsobu života. Túto diagnostiku oceníte, ak ste aktívny športovec, ale aj keď sa zotavujete po operácii alebo úraze.

solárium megaSum space 2000 je výkonným vertikálnym soláriom prejavujúcim sa elegantným, komfortným a inovačným designom vybavený intenzívnym osvetlením. Výhodou tohto typu solária je, že opálenie je rovnomernejšie a zákazník získa dobrý pocit z hygienického opaľovania.

Návštevníkov nášho fitness centra čaká kvalifikovaný a komunikatívny personál, ochotný poskytnúť radu a pomoc pri tréningu.

OZNAMY
VIVACITY GYM 24.06.2011 Vivacitygym karta
Pri jej zakúpení je klient-majiteľ karty poviný vložiť minimálny vklad 10,0 Eur. Vklad sa nedá vrátiť ale je možné ho presunúť na inú kartu.

VIVACITY GYM Vivacitygym Challenge
7. januára sa konala v priestoroch fitness centra Vivacitygym v Komárne novoročná súťaž názvom Vivacitygym Challenge.

VIVACITY GYM
PARK-IN REMONT
   

© 2011 ParkIn, Dunajská Streda, Všetky práva vyhradené.| Design by: www.vaselogo.sk